Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Oef, nu ik net Chewy zijn overlijden wat geplaatst heb (voor degene die dit gevolgd hebben), zit mijn ander konijn Stoffer voor de 2e nacht bij de dierenarts.

Maandagmiddag merkte ik op dat hij niet uit zijn kot was gekomen, terwijl hij alle vrijheid heeft. Eten had hij ook niet veel gedaan, dus toch maar even al zijn favoriete eten bij hem gelegd. Hij nam 1 hap, en daarna viel hij het eten aan. Direct een afspraak bij de dierenarts dus. Zij dachten aan maagproblemen, maar woensdagochtend bleek het nog niet goed dus naar een konijnenspecialist. Daar zit Stoffer nu voor de 2e nacht. Uit de RX is gebleken dat zijn blaas overvol zit, een zandblaas zeiden ze. De rest ziet er goed uit. Ze hielden hem daar om nog beter te observeren of hij at en plaste, na een belletje vanochtend bleek dat hij beide zo goed als niet deed. Dit was vanavond nog steeds zo.. morgenochtend gaat hij onder narcose een sonde krijgen en gaan ze zijn urine testen. Bloed is ook afgenomen om te testen op e cuniculi en zijn nierwaarden te onderzoeken. Als die laatste goed zijn, is de prognose gunstig, als deze niet goed zijn, dan valt alles nog in het onzekere.. Hij had heel erge last van plakpoep, wat mogelijk mee speelt in de oorzaak, maar zeker zijn ze niet. Het is ook nog nooit zo erg geweest, in het verleden konden we de plakpoep zelf oplossen, maar nu dus niet..

ik hoop dat ik morgen kan updaten met goed nieuws over Stoffer

  • Verdrietig 2
Geplaatst:

Wat later een update dan gepland, maar Stoffer is sinds gisterenavond eindelijk thuis. Zijn rekening is hoger dan die van mijn paard de afgelopen maanden 😅

Al bij al doet hij het goed, hij eet redelijk goed en de intensive care voeding gaat er ook goed in! Plassen lukt de ene moment al beter dan de andere, maar hij kan het wel zelfstandig. We moeten hopen dat het e cuniculi is en dan is er 50% kans dat hij het haalt, is het dat niet, dan moeten we hem waarschijnlijk toch laten gaan..

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .