Ga naar inhoud

Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Onthouden konijnen eigenlijk de plek waar ze wonen in de omgeving of herkennen ze hun territorium ahv geuren en objecten?

Dus stel je plaatst ze terug in dezelfde locatie (zelfde plek in de tuin of in huis) maar alles is nieuw en anders, is dit dan in hun beleving een ander territorium?

 

 

Geplaatst:

@Marcovka2Het is een combinatie van beide. Als je de spullen op een andere plek zet, dan merk je dat ze wel alles weer opnieuw gaan ontdekken.

Maar geur is voor het territorium wel echt het belangrijkste. Als alles hetzelfde ruikt, dan is het meer controleren van de staat van hun territorium in plaats van een nieuw territorium. 

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Reageer op dit topic

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .