Ga naar inhoud

Roosss

Members
  • Items

    32
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Profiel informatie

  • Geslacht
    Vrouw
  • Provincie
    Friesland
  • Namen van de konijnen:
    Knabbel en Babbel
  • Huisdieren
    Katten en konijnen

Recente bezoekers van dit profiel

377 profielweergaven

Roosss's prestaties

Lamprei

Lamprei (2/6)

  1. Ohh oke! Ik heb overal een dikke laag in 🙈 maar ik ga proberen ook wat minder te gebruiken wel natuurlijk dat ze nog steeds comfortabel liggen. Maar vind het echt wel fijn om jouw reactie te lezen! En het nachthok ligt inderdaad nog steeds goed bij dus misschien hoef ik het dan pas over een maand te verschonen!
  2. Ik maak de wc iedere week schoon en vaak maak ik het nachthok om de week helemaal schoon. Wel probeer ik iedere week de meeste poepjes eruit te halen en bij te vullen. Ze plassen niet maar ze poepen toch nog wel regelmatig in het nachthok. Zou het helpen als ik vaker de wc schoonmaak dat het nachtok schoner blijft? Maar 1x in de 2/3 maanden is een groot verschil met mij dan in iedergeval! Mijn konijnen liggen ook echt heel vaak boven te slapen terwijl ze genoeg de ruimte hebben. Ik weet niet hoe dat bij jou is?
  3. Leuk om jullie reacties te lezen! Ik had het hok vrijdag schoongemaakt. En allemaal stukken van de hennepvezelmat te vinden. Ik vind het voor mijn konijnen echt geen succes terwijl ik heel veel stro gebruik maar toch weten ze het te vinden om aan te knagen, terwijl ze genoeg te hebben om te knabbelen. Ik gebruik al hennep voor de plasbakken dus nu heb ik dat ook gebruikt voor het nachthok met stro er over heen. En moet zeggen. Ben daar heel tevreden daar over. Hennep gaat wel heel hard zo met zo´n grote nachthok maar dit is toch wel heel veel fijner.
  4. Hoi, Ik heb 2 hele lieve, speelse (slopende, vooral het vrouwtje) Ze hebben een hele grote slaaphok maar ook een hele gladde ondergrond. Toen ik het hok had gekocht. Had ik de keus om te kiezen wat ik wilde maar ik heb dit( weet niet precies wat het is) gekozen voor het makkelijk schoonmaken maar niet wetend dat het zo glad voor ze zouden zijn. Ik heb al hennep geprobeerd met stro maar dat is nog steeds te glad en nu heb ik een hennepmat met daarop stro. Opzich heel fijn maar ze maken het ook stuk, wat ik niet erg vindt maar daardoor wordt het ook weer glad voor hun. Hebben jullie een betere alternatief of ideeën? Alvast bedankt!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .