Ga naar inhoud

Deeskuh88

Moderators
  • Items

    11.661
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    76

Alles dat geplaatst werd door Deeskuh88

  1. Injecteren inderdaad. Maar ik heb nu langere naalden en daar heb ik erg veel ruzie mee. Hij heeft sinds gisteravond ook weer een terugval, maar minder erg dan de afgelopen weekenden. Uit de narcose komt hij eigenlijk altijd wel goed. Hij at dezelfde avond weer zelfstandig. Hij is gelukkig erg op eten gefixeerd 🙂 Mijn andere konijn, Nala, heeft ook al een rhinoscopie gehad. Zij had rhinolieten en die zijn toen verwijderd. De narcose ging ook goed en volgens mij daarna met eten ook geen noemenswaardige problemen gehad. Veel succes woensdag!
  2. Nee, klopt. Bacterieel onderzoek is niet gedaan. Omdat hij tot nu toe het best reageert op de duplocilline is daar het behandelplan verder op gebaseerd. Er is bij hem een rhinoscopie uitgevoerd, maar toen de neusholte schoon bleek, is verder gekeken en kwamen ze uit bij, ik dacht, pus in de long rechtsonder. Er zijn röntgenfoto's gemaakt, die zijn doorgestuurd naar een andere arts en die zei dat het inderdaad een vermoedelijke longontsteking is.
  3. Ik ben ook al weken aan het tobben met een konijn met niesbuien. En echt continu, eindigend met reverse sneezing (dat klinkt bijna als stikken). Naar de dierenarts geweest, antibiotica gekregen (doxycicline), en de niesbuien namen af. Na 10 dagen was de kuur klaar en kwamen de klachten terug. In overleg met de dierenarts besloten de antibioticakuur te verlengen. En de klachten werden toen alleen maar erger. De niesbuien waren weg, maar hij begon ineens met piepend ademhalen en ook continu schokjes. Echt continu. Even aangekeken, toch maar weer gebeld. Over op andere antibiotica, duplocilline. En... Vanaf injectie 1 waren de klachten volledig weg. Hij begon ook weer met zijn sloopgedrag. Alles leek oké. Een paar dagen later kwam het piepend ademhalen en de schokjes weer terug. Net alsof hij continu de hik heeft. Ook wij zijn naar Wilhelminapark gegaan. En nu blijkt meneer een longontsteking te hebben 😞
  4. Hmm, dat is dan met hun chronische luchtwegklachten niet helemaal geschikt denk ik 😞
  5. De prijs vind ik nog niet zo'n probleem. Ik heb ook ooit een Peewee-bak gehad, omdat ik dat zo'n handig systeem vond. Maar daar doen ze niks mee. Ik weet niet of ik de bak nog in de schuur heb staan of dat ie inmiddels verkocht is. Ik kan het opnieuw proberen.
  6. Van houtkorrels kan ik uit ervaring ook vertellen dat ze die vreten. Evenals beukensnippers. En ja, ze krijgen gewoon te eten 😅
  7. Hoi! Ben ik ook weer een keertje 😄 Wie gebruikt wat qua bodembedekking in de toiletjes van de konijnen? Ik heb echt al vanaf dat ik begon met konijnen, zo'n 12/13 jaar geleden, Back2nature. Ik ben er zelf erg blij mee, hoewel dit erg duur wordt de laatste jaren. Dat vind ik nog niet zo'n drama. Maar de laatste tijd merk ik steeds vaker dat zowel Nala als Galaxy die papierkorrels opeten. Ze lopen echt naar het toilet toe om wat papierkorrels op te eten. Of ze 'ruimen op' wat ze ernaast gegraven hebben. Ze houden er gelukkig niets aan over, maar erg blij word ik er ook niet van. Maar de meeste alternatieven word ik ook niet per se blij van. Zeker nu Galaxy een longontsteking blijkt te hebben en veel bodembedekkers toch wel iets stoffig zijn. Wat gebruiken jullie?
  8. Van jou weet ik het inderdaad wel. Maar het ging alleen om de postcode geloof ik, en die had ik niet 123 kunnen linken aan jouw woonplaats denk ik. En normaal ben ik superslecht in planten herkennen, alleen uitgerekend deze (her)kende ik wel. Al komt dat ook omdat we die zelf in de tuin hebben gehad en de naam me bij is gebleven. Maar superleuk pakketje! Dankjewel!
  9. Zover ik weet de Kerstman. Maar moest een rijmwoord hebben, en de deadline lag op 8 december. 5 december is Sinterklaas, dus de deadline voor Secret Santa rond Sinterklaas klopte wel ongeveer 😄
  10. Ik zal het maar bevestigen, voor de vorm. De hint was duidelijk, maar ik was het inderdaad. Gedichtje is speciaal voor jou geschreven! Maar door omstandigheden op het thuisfront kon ik niet echt een goede hint verzinnen, dus ik heb een eerder idee gejat en opnieuw uitgevoerd. Husselen was nog een optie, maar niet aan gedacht. Sorry!
  11. Vriendin van me bestelt veel bij Grünhopper. En ik heb wel eens bij een paardenbeurs iets gekocht bij De Baroen.
  12. Je mag al raden, het mag alleen nog niet bevestigd worden 🙂
  13. Dat heb je snel uitgevogeld! Wie denk je?
  14. Ik ben onder de indruk van jouw puzzeltalent. Ik begrijp echt niet waar je het vandaan haalt. Knap!
  15. Ik kreeg afgelopen weekend ineens een pakje geleverd, een kerstpakketdoos. Er stond een afzender op qua postcode, maar Nol had het pakketje aangenomen en meteen de sticker verwijderd, zodat ik dat niet als hint kon misbruiken. Maar ik weet ten eerste al niet eens waar iets ligt (topografie is niet mijn sterkste kant) en ten tweede weet ik ook niet waar iedereen woont. Een kerstpakketdoos zegt ook verrekte weinig. Er stond niets op verder, maar ik had wel een vermoeden dat het om Secret Santa ging. Tenzij dat op de sticker stond, maar dat weet ik niet. Na het openen van de doos kwam ik denk ik een complete krant tegen. De Volkskrant, dus die kon ik ook al niet als extra hint gebruiken 😄 En daaronder cadeautjes! En een kaart. De kaart bevatte de hint. Het plantje herkende ik meteen, omdat ik die zelf in de tuin heb gehad in ons vorige huis. Sorry! En dan de uitgepakte cadeautjes 🥰 Een zak zoute drop (i love it!), schilderen op nummer (het enige beetje creatieve wat ik wel kan), een boek (kende ik nog niet, lijkt me leuk!) en een Blond-servies bordje. Supertof pakketje! Ontzettend blij mee 😄 En dan nu, * tromgeroffel *, @Marjoleink, ben jij mijn Secret Santa?
  16. Ik heb de mijne zelfs nog dicht. Vond het heel knap van mezelf. Maar heb vandaag gewoon gewerkt en vanavond verjaardag gehad van mijn zusje. Morgen gaat ie open, en kan ik de verse foto's meteen posten 😄 Heb er nu al zin in 🥰
  17. Hoe overleef ik een konijn dat ervan overtuigd is een betere binnenhuisarchitect te zijn dan ikzelf? Dan heb ik ook nog wel heel veel beeldmateriaal voorhanden.
  18. Ik zal me ook maar verraden. Bewust niets gepost, zodat het niet te duidelijk was dat ik weer mee zou doen. Maar nu kan ik toch niet wachten. Mijn pakketje is bezorgd! Of tenminste, er staat niets op, ook niet dat ik het nog niet mag openen. Maar ik heb niets besteld, dus ik gok dat het hem is.
  19. Ik denk overigens dat de mijne ongeveer dit zouden afspreken, en ik gok dat Nala het brein is achter de ideeën. Galaxy is hartstikke lief en leuk, maar (sorry, kerel) niet het meest heldere licht. "Als we nu elke keer dat één van hen opstaat van het bureau bij thuiswerken, heel hard naar de kast rennen, krijgen we wat lekkers." Even later... "Zie je, dat werkt!" "In de woonkamer binkies maken, Galaxy. Als je dan daarna verwachtingsvol het mens aanstaart, krijg je een snoepje." En dan Galaxy: "Als we nou gewoon bovenop het mens gaan zitten, noemen ze ons stalker, maar het werkt wel, ik krijg dan een snoepje" Nala: 🤦‍♀️
  20. "Nee, vrouwtje, baasje heeft ons vanochtend écht geen brokjes gegeven, hoor!"
  21. Mijn lieve schatjes zijn helaas geen beroemde konijnen meer 😞
  22. Dat inderdaad. Ik ben ook met ze naar Utrecht gereden toen dat medisch noodzakelijk werd. De dierenartsen hier konden niet helpen. Ze vinden het écht niet leuk en zijn giga gestressed, maar dat moet dan maar even. Het gebeurt niet dagelijks, niet eens wekelijks en zelfs niet maandelijks. Dus ze overleven het wel, die keer dat het even nodig is. En daar stelt ieder voor zich zijn grenzen in. Wat absoluut ook prima is! Maar laat het een keuze niet beperken. Oké, drie uur was misschien ook wel wat rigoureus, maar als ik twee supergoede opvangen ken, zijn die het wel. Ik heb met Lonneke van de Konijnenherberg alleen zo contact gehad. Iris en Aniek weten supergoed in te schatten wat matcht. Ik zou de reis zo weer maken. Goed dat je een keuze hebt gemaakt! Hopelijk komt er een goede match uit 🙂
  23. Ik vind het ook heerlijk hoor. En ze zijn perfect zindelijk. Hun kamer kan vooral qua hooi een zooitje zijn (hooi en wat keuteltjes, nooit plasjes), maar in alle andere ruimtes van het huis waar ze komen, vinden we echt niets. En ze zijn allebei enorm mensgericht. Hoe anders dan onze vorige konijnen, dat waren weer echt smeerpoetsen.
  24. Als het rain rot is, is het heel besmettelijk, ja. De naam van de bacterie ben ik vergeten, maar die veroorzaakt allemaal kleine ontstekingen en pusbultjes. Hebben ze ook veel pijn aan. De huidschimmel viel mee, daar kon ik gewoon aankomen. De rain rot heb ik echt met handschoenen aan en antibioticazalf moeten behandelen.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .