Ga naar inhoud

Suus1978

Members
  • Items

    1.362
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    35

Recente bezoekers van dit profiel

4.681 profielweergaven

Suus1978's prestaties

Wortelexpert

Wortelexpert (5/6)

  1. In de opvang is de theorie dat mensen ze letterlijk over het hoofd zien vanwege hun donkere kleur. Aan de andere kant: wit is ook niet populair, zeker met rode ogen niet 🤷🏻‍♀️
  2. Zwarte konijnen hebben altijd zo'n prachtige glanzende vacht. Onbegrijpelijk dat mensen die dieren vaak niet willen. Ze zijn allebei prachtig, het komt vast goed.
  3. Meestal is dat ook echt zo! We duimen heel hard mee!
  4. Is deze niet geweldig? 10 euro bij de Hornbach (er is ook een kattenvariant, minder leuk uiteraard).
  5. Was dit al eens gepost? Bij Ikea, echt helemaal geweldig. Ze hebben ook een soort half kussen (ik denk om een baby in te leggen). Geen idee wat ik ermee moet, maar ik had het bijna gekocht, zo leuk is het!
  6. Je hebt alles voor hem gedaan, neem jezelf niets kwalijk. Ik zou waarschijnlijk dezelfde beslissing genomen hebben. Vergeet niet dat konijnen prooidieren zijn die ontzettend hard voor zichzelf zijn en pijn of ongemak niet snel laten blijken. Als ze dat wel doen en ze zijn de helft van hun gewicht verloren (dat is echt heel veel), dan is er iets heel erg mis. Het was zijn tijd en je hebt hem verdere aftakeling en een lijdensweg bespaard. Ik kan echt alleen maar respect hebben voor je beslissing ❤️
  7. Mijn lieve Knaagspoor-collega gaat in april de kwart marathon in Rotterdam lopen en dat gaat ze doen voor konijnen- en knaagdierenopvang Het Knaagspoor. Er is een speciale pagina waar je haar kunt sponsoren: https://knaagspoor.voordierenbescherming.nl/fundraisers/megan-jansen?locale=nl En wie goed oplet, herkent mijn lieve Snabbel daar misschien wel 😍 Stuur dit bericht gerust door en deel het ook vooral op social media. Ik kan uit eigen ervaring zeggen dat iedere euro hard nodig is en goed terecht komt!
      • 2
      • Vind ik leuk
  8. Wat een prachtige beelden! 😍 Met de schattige muis als bonus 😄
  9. Geweldig! Morgen meteen even kijken 😇
  10. Heel veel sterkte, je zult haar vast gaan missen 💔
  11. Konijnen kauwen vooral met hun kiezen. Tanden kunnen ze prima missen als dat nodig mocht zijn. Ze kunnen alleen geen stukken afbijten, bv. van een appel of wortel. Knaagspeelgoed is ook sneu, want ze kunnen er niks mee. Hooi kunnen ze prima eten omdat ze dat met hun kiezen kauwen.
  12. Dat is heel fijn, dan is Odil in goede handen! Op de site van dierenkliniek Wilhelminapark (dierengebit.nl) vind je ook veel informatie. Ik heb een konijn gehad waarbij alle tanden getrokken zijn en daar had ze totaal geen last van. Ze at een paar uur na de operatie alweer. Alleen moest ik de worteltjes raspen, maar dat deed ik natuurlijk met liefde 😍
  13. Een gezond konijn zou de narcose normaal gesproken goed moeten doorstaan. Ik vind het vooral vreemd dat 1 tand verwijderd wordt. Tanden van konijnen groeien altijd door, daarom worden ze vaak allemaal tegelijkertijd verwijderd. Als je dat niet doet, groeit de tand tegenover de getrokken tand gewoon door en dat wordt een probleem want die tand slijt dan niet af. Ik zou dat toch even overleggen met je dierenarts.
  14. Vandaag in de opvang ook al. Zeker drie nijntjes die aan het plukken en verzamelen waren. Het is niet eens lente....
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Onze website website maakt gebruik van cookies. Meer informatie hierover lees je bij onze privacy policy Privacybeleid .